بک اند سئو

[breadcrumb]

فهرست عناوین
جدیدترین مقالات
خدمات بک اند سئو

آپدیت جدید افزونه رنک مث پرو (Rank Math Pro)

هوش مصنوعی در افزونه rank math pro

اتفاقات بسیار جدیدی برای سئوکاران درحال رقم خوردن است و آن هم اینکه در شب گذشته ایمیل به روزرسانی رنک مث افزونه rank math pro را دریافت کردم متوجه شدم که از نسخه 2.19 به نسخه 3 رفته است. این یعنی یک اتفاق جدید در رنک مث افتاده. وقتی لیست تغییرات را باز کردم فقط یک چیز جدید در لیست بود در حالی که انتظار داشتم لیست بلندی از ویژگی های جدید را ببینم؛ اما همین یک تغییر به نظر بسیار شگفت انگیز می رسید چون حاوی (AI) بود.Artificial intelligence یا همان هوش مصنوعی؟

واقعا این تغییر ارزشش را داشت که رنک مث را از سری 2 به نسل بعدی خودش یعنی سری 3 منتقل کند. اما هوش مصنوعی در رنک مث قرار است چکار کند؟ ابتدا این را بگویم که ویژگی هوش مصنوعی به صورت نامحدود در همه صفحات سایت در دسترس نیست و به تعداد محدودی می توانید از آن استفاده کنید.

پس از آن در مهم ترین کلمات کلیدی خودتان استفاده کنید. در حال حاضر هوش مصنوعی در نسخه رایگان از 5 نوشته، در نسخه پرو از 25 نوشته، در نسخه Business از 200 نوشته و در نهایت در نسخه Agency از 700 نوشته پشتیبانی می کند.
اما هوش مصنوعی در رنک مث قرار است چکار کنید؟ (برای اینکه توضیحات مختصر من را متوجه شوید باید با دانش سئو آشنا باشید.)

کاربرد های جدید افزونه rank math pro با رویکرد هوش مصنوعی

افزونه rank math pro

1- پیشنهادهای پویا براساس منطقه جغرافیایی، زبان و کلمه کلیدی که شامل کنترل محتوا – تگ های H ، تصاویر و ویدئوها و لینک هاست.
2- توصیه های هوشمند: چند کلمه بنویسید. کلمه کلیدی را چندبار تکرار کنید، از آن ها در کدام هدینگ ها استفاده کنید و چند لینک داخلی و خارجی باید بسازید؟
3- کلمات کلیدی مرتبط: Ak و SK را نمی دانید؟ PK را مشخص کنید تا کلمات کلیدی دسته 2 و 3 را به شما پیشنهاد دهد. همچنین کلمات مرتبط که باید برای کمک به پترن گوگل در محتوای خود از آن استفاده کنید را دریافت کنید.
4- سوالات متداول برای استفاده از اسکیمای faq در SERP با یک کلیک
5- نمایش اطلاعات کلمه کلیدی مانند رقابت، قیمت تبلیغات و … که قبلا در ابزارهای جستجوی کلمه کلیدی فقط در دسترس بود.

پیشنهادی: سئو در اصفهان

2 سوال مهم در رابطه با افزونه rank math pro:

1- آیا هوش مصنوعی در نسخه نال شده که ما از آن استفاده می کنیم هم کار می کند؟ :unsure:
2- آیا هوش مصنوعی در زبان فارسی و کلمات کلیدی فارسی هم به درستی کار می کند؟ :unsure:

نتیجه گیری:

این ها مواردی هستند که بعد از تست نسخه جدید روی سایت مشخص خواهند شد. فعلا باید صبر کنیم تا این نسخه در انجمن منتشر شود. این بروز رسانی اتفاقات شگرفی را در آینده به همراه خواهد داشت زیرا هوش مصنوعی ممکن است کار را برای سئوکاران راحت کند یا ایانکه جای سئوکاران را بگیرد در نتیجه باید منتظر بروز رسانی های بعدی این افزونه rank math pro و همچنین صحبت های دیگر از متخصصان این افزونه بخوانیم.

امیدوارم که از این مقاله که توسط بک اند سئو تهیه گردیده مورد پسند شما قرار گیرد.

5/5 - (3 امتیاز)

در اینستاگرام

ما را دنبال کنید

در توییتر

ما را دنبال کنید

پیمان تنگستانی
پیمان تنگستانی

من پیمان تنگستانی حدود 4 سال بود که در حوزه طراحی سایت فعالیت می کردم اما با گذشت زمان، به حوزه سئو و بهینه سازی سایت بسیار علاقه مند شدم و تقریبا 2 سال است که شبانه روز با سئو زندگی می کنم.