بک اند سئو

[breadcrumb]

فهرست عناوین
جدیدترین مقالات
خدمات بک اند سئو

پردرآمدترین و پولسازترین شغل های ایران سال 1400

یکی از پارامترهای شناخته شده برای پردرآمدترین شغل های ایران، و جذاب ترین بخش هایی که می توانید بخوانید. شاید دانستن پردرآمدترین شغل های ایران است که همین امر باعث شود که شما به سراغ یکی از حرفه ها و تخصص های بروید که در آن حوزه کاری متخصص شوید و بالاترین سود و درآمد را برای خود به همراه داشته باشید. در کشور ایران شیوه ای از قدیم وجود دارد که حقوق و یا دستمزد دریافتی خود را به صورت دقیق بیان نمی کنند. اما طبق برخی از الگوریتم ها و جامع شناسی برخی از محققین بازار که بررسی شده می توان فهمید که کدام شغل چقدر درآمد دارد.

1 – درآمد شغل پزشکی در ایران

قطعا و بی شک بهترین شغل دنیا پزشکی می باشد.این شغل نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان به عنوان پردرآمدترین شغل های ایران شناخته شده است. سالهاست که شغل پزشکی در صدر جدول پردرآمدترین شغل ها قرار دارد و یکی از دلایلی که در خانواده ها مرسوم است این که به فرزندان خود می گویند کمی آموزند که دکتر شود.

شغل پزشکی

یک پزشک عمومی در ایران به صورت میانگین حداقل ماهانه 10 تا 20 میلیون تومان درآمد دارد. اگر شما این حرفه را به صورت تخصصی بیاموزید به نوعی پردرآمدترین فرد در صنعت خود خواهید شد. یک پزشک متخصص در ایران ماهانه بین 40 الی 60 میلیون تومان درآمد دارد که با این شرایط فعلی ایران می توان یک زندگی ایده آل را تشکیل داد.

2 – درآمد شغل IT در ایران

قطعا با توجه به پیشرفت علم و تکنولژی روز به روز درآمد حوزه فناوری و اطلاعات بیشتر خواهد شد. این رشته هم در سرتاسر دنیا پردرآمد می باشد زیرا آینده به تکنولوژی هوش مصنوعی چشم دوخته است اما شغل IT که از پردرآمدترین شغل های ایران شناخته شده است خود به چند بخش تقسیم می شود و کدام درآمد خاص خود را دارا است.

شغل آی تی

درحال حاضر شغل هایی همانند علم برنامه نویسی و سئو سایت در زمینه بهینه سازی موتور جستجو و طراحی سایت و توسعه کسب و کارهای  هوشمند بیشترین درآمد را در زمینه فناوری دارند.به عنوان مثال یک طراح سایت حرفه ای در ایران به صورت پروژه ای می تواند ماهانه 30میلیون تومان درآمد داشته باشد. و همین طور یک سئوکار حرفه ای به طور میانگین می تواند ماهانه بین 10 تا 100 میلیون تومان درآمد خالص داشته باشد.

3 – درآمد شغل گردشگری در ایران

صنعت گردشگری یکی از مشاغل جذاب و مورد علاقه در ایران می باشد که طرفداران بسیاری دارد. اما صنعت گردشگری در ایران جزو یکی از شغل های پردرآمد در ایران شناخته شده است.

با توجه به توریستی بودن شهرهای ایران و بالا بودن نرخ دلار می توان گردش مالی این صنعت در آژانس های هواپیمایی را در برخی از مواقع ماهانه بیش از 100 میلیون تومان سود خالص پیش بینی کرد و به همین علت است که اکثر آژانس های هواپیمایی در رقابت با رقیبان خود هستند که بتوانند توریست های بیشتری را جذب کنند و از همین طریق سود بیشتری را خودشان کسب کنند.

نتیجه گیری

تا به اینجا شما عزیزان با بهترین و پولسازترین شغل های ایران آشنا هستید و متوجه این که چه شغلی انتخاب کنید. پردرآمدترین شغل های ایران که درآمد زیادی داشته باشند. فقط این تریک را درنظر داشته باشید که رسیدن به این جایگاه شغلی، نیازمند مهارت خیلی زیاد است که با چندین سال تلاش مستمر به دست خواهد آمد و البته باید بازاریابی خوبی را انجام دهید که درخواست های زیادی داشته باشند.

اکنون اگر شغل های ایران را بشناسید قطعا درآمد خوبی درآینده نصیب تان خواهد شد. ما در بک اند سئو سعی بر این داریم که پردرآمدترین شغل های ایران را به شما عزیزان معرفی کنیم که بتوانید با انتخاب یکی از این 3 شغل آینده خود و خانواده تان را تضمین کنید و با کسب درآمد بالا بهترین زندگی را برای خودتان ایجاد کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

در اینستاگرام

ما را دنبال کنید

در توییتر

ما را دنبال کنید

پیمان تنگستانی
پیمان تنگستانی

من پیمان تنگستانی حدود 4 سال بود که در حوزه طراحی سایت فعالیت می کردم اما با گذشت زمان، به حوزه سئو و بهینه سازی سایت بسیار علاقه مند شدم و تقریبا 2 سال است که شبانه روز با سئو زندگی می کنم.