بک اند سئو

[breadcrumb]

فهرست عناوین
جدیدترین مقالات
خدمات بک اند سئو

چک لیست سئو داخلی؛ 14 مرحله مهم در سئو داخلی که باید رعایت کنید

خب ما در این مقاله قصد داریدم که برای شما از چک لیست سئو داخلی که یکی از مهم ترین مواردی هست که در بحث سئوی داخلی مطرح است میخواهیم برایتان شرح دهیم زیرا باید بدانیم که چه فاکتورهای در این فرآیند برای ما مهم است که باید برای هر بخش از سایت مورد بررسی قرار گیرد و اینکه با چه استراتژی این عمل انجام شود تا در این مسیر پر پیچ و خم دچار گمراهی نشویم و با داشتن یک چک لیست سئو داخلی بتوانیم تمام این موارد مربوط به SEO-Onpage را به درستی و بادقت کامل انجام دهیم.

البته این موضوع را بدانید که تنها با بررسی سئوی داخلی نمی توانید از سئو خارجی و سئو تکنیکال منصرف شوید. در اینجا با ما همراه شوید تا ببینیم مهم ترین مواردی که در این چک لیست جای می گیرند.

چک لیست سئو داخلی - بک اند سئو

چک لیست سئو داخلی

مهمترین مواردی که در بحث چک لیست سئو داخلی مطرح است شامل موارد زیر می شود:

1.تحقیق کلمات کلیدی

2.انتخاب کلمه کلیدی اصلی

3.انتخاب کلمه کلیدی فرعی

4.ایجاد بریف محتوایی

5. انتخاب عنوان مناسب

6.انتخاب هدینگ مناسب در محتوا

7.ایجاد محتوا یونیک

8.لینکسازی داخلی با انکر تکست مناسب

9. انتخاب تصاویر مناسب

10. نوشتن تگ آلت تصویر

11.بهینه سازی حجم تصاویر

12. انتخاب یو ار آل مناسب

13.نوشتن متادیسکریپشن مناسب

14.اضافه کردن استراکچر دیتا

نتیجه گیری:

خب ما در این مقاله مروری بر چک لیست سئو داخلی داشتیم. که باتوجه به بررسی دقیق 14 مورد از چک لیست سئو داخلی ما توانستیم به موضوعاتی که هر سئوکار باید به موارد سئو داخلی یک سایت توجه داشته باشد آشنا شده ایم خب حالا هر یک از این موارد باید به شکل تخصصی در سئو صفحات سایت مورد بررسی قرار بگیرد و مواردی که در بالا ذکر کردیم، تنها اشاره ای بر محتوای موضوع یاد می شود.

5/5 - (2 امتیاز)

در اینستاگرام

ما را دنبال کنید

در توییتر

ما را دنبال کنید

پیمان تنگستانی
پیمان تنگستانی

من پیمان تنگستانی حدود 4 سال بود که در حوزه طراحی سایت فعالیت می کردم اما با گذشت زمان، به حوزه سئو و بهینه سازی سایت بسیار علاقه مند شدم و تقریبا 2 سال است که شبانه روز با سئو زندگی می کنم.