بک اند سئو

[breadcrumb]

فهرست عناوین
جدیدترین مقالات
خدمات بک اند سئو

سئو کلاه سفید چیست؟

امروزه الگوریتم های گوگل به طور مدام در حال آپدیت و هوشمند شدن هستند و این کار را برای تمام سئوکارن بسیار دشوار می کند به این دلیل که سایت های متخلف را شناسایی و با استفاده از الگوریتم های هوشمند، تکنیک های پیاده سازی شده را بررسی و در الگوریتم های مرتبط مهندسی معکوس می شوند تا صعود به صفحه اول گوگل را برای سایت ها بسیار سخت و دشوار کند. حال در این مسیر که الگوریتم های گوگل دچار تغییرات می شوند ممکن است برای برخی از سایت ها باعث رشد یا افت رتبه کلمات کلیدی کسب و کار شود.

این تنها برای سایت های امیدوار کننده است که طبق قوانین و مقرارت گوگل (سئو کلاه سفید)، مسیر سئو سایت خود را انجام داده باشند باعث گرفتن نتایج بهتر از رقبا می شود.

روش های اصولی سئو کلاه سفید - بک اند سئو

حال ممکن است که برایتان سوال شود که چگونه می توان مسیر قانونی الگوریتم های گوگل را متوجه شد!؟ یا اینکه آیا این قوانین داکیومنت قطعی دارد یا خیر؟ و … که سوالات بسیار زیادی در این باره وجود دارد که در ذهن اکثر سئوکاران شکل گرفته است که با خواندن این مقاله می توانید پرسش های خود را برطرف کنید و همچنین مقاله انواع روش های سئو را هم پیشنهاد می کنیم که مطالعه فرمایید.

کاربرد سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید، یکی از قانونی ترین روش ها و ترفندهای گوگل است که بدون هیچ گونه تخلف می توان در سئو سایت پیاده سازی کرد. این روش تنها زمانی می توان اجرا کرد که آن حوزه رقابت آسانی باشد و در یک بازه زمانی مشخص بتوان رتبه گرفت اما اگر حوزه کاری سخت باشد با استفاده از این روش نمی توان درست نتیجه گرفت و حتما باید با تکنیک ها و شگردهای که بک اند سئو می داند و در پروژه های زیادی پیاده سازی شده است استفاده کرد.

روش های استفاده از سئو کلاه سفید

تکنیک تحقیق کلمه کلیدی در سئو سایت و انتخاب بهترین کلمه کلیدی در عنوان سئو و متا دیسکریپشن می تواند یکی از راه کارهای بهبود رتبه در نتایج گوگل باشد. اما با استفاده از سئو محتوا و بهینه سازی تگ ها قطعا می توان بهترین نتیجه ها را از سئو کلاه سفید کسب کرد.

معرفی سئو کلاه سفید

تفاوت سئو کلاه سفید با سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری

5 تکنیک سئو کلاه سفید

  • انتخاب کلمات کلیدی پولساز

  • اجرای اصولی لینکسازی داخلی و خارجی

  • بهینه سازی ریچ اسنیپت

نحوه پیاده سازی ترفندهای سئو کلاه سفید

سخن پایانی

5/5 - (3 امتیاز)

در اینستاگرام

ما را دنبال کنید

در توییتر

ما را دنبال کنید

پیمان تنگستانی
پیمان تنگستانی

من پیمان تنگستانی حدود 4 سال بود که در حوزه طراحی سایت فعالیت می کردم اما با گذشت زمان، به حوزه سئو و بهینه سازی سایت بسیار علاقه مند شدم و تقریبا 2 سال است که شبانه روز با سئو زندگی می کنم.