بک اند سئو

خدمات خرید ورودی گوگل

[breadcrumb]

خرید ورودی گوگل یکی از کارهای است که هر سئوکاری نمی تواند به راحتی انجام دهد و باید  حتما در این زمینه تجربه های زیادی کسب کرده باشد. بک لینک رفتن در سایت های ریپورتاژی را باید زیر نظر بگیرید تا با استراتژی بک لینک، به توان بهترین نتیجه را کسب کرد اما باید این نکته را ذقت کنیم زیرا خرید بک لینک رایگان می تواند هزینه سنگینی را به سایت وارد کند. یکی از مهم ترین اقدامات یک سئوکار خدمات سئو خارجی است تا لینک سازی بیرون از سایت قوی داشته باشیم.

خدمات سئو سایت - بک اند سئو
ویژگی سئو در اصفهان - بک اند سئو

آیا ورودی گوگل که از بک اند سئو می خریم در سرچ کنسول گوگل قابل مشاهده است؟

بله. تمام کمپین ها و خرید های که شما از سایت بک اند سئو انجام می دهید و ثبت می کنید در سرچ کنسول گوگل (google search console) قابل مشاهده است اما با این تفاوت که با 3 الی 4 روزتاخیر شما می توانید این تغییرات را در این ابزار مشاهده کنید و این هم به این خاطر هست که بستگی به ایندکس و کراول کردن صفحات سایت شما توسط ربات های گوگل دارند.

بازخورد های خرید ورودی گوگل 

  • بهبود سئو و بهینه سازی سایت
  • فعالیت بر روی سیگنال برند
  • انتخاب صحیح کلمه کلیدی درست
  • کاهش بانس ریت با کلیک بر روی لینکهای داخلی
  • تعیین مدت زمان فعالیت حضور کاربر

ویژگی خرید افزایش ورودی گوگل

با سفارش خرید ورودی گوگل از بک اند سئو می توانید از مزایای زیر برای سایت خود بهره مند شوید:

page speed
تعیین دقیق تعداد بازدید
404 error
کاهش بانس ریت
web traffic1
تعیین مدت زمان حضور کاربر
404 error
انتخاب پلتفرم نمایش دلخواه
web traffic1
بازدید با آی پی های ایران
impression
تعیین تعداد زیر صفحه

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09392131683 تماس حاصل فرمایید.

خدمات بک لینک رایگان در بک اند سئو

یکی از نیاز های سئوکاران، خدمات خرید بک لینک رایگان برای بحث لینک سازی خارجی می باشد که ما در بک اند سئو، خدمات خرید بک لینک رایگان را برای شما کارران ارائه کرده ایم تا بتوانید اقدام به خرید بک لینک رایگان کنید و برای سایت خود افزایش رتبه سریع تری را حاصل نمایید. برای افزایش رتبه سایت خود نیاز به بک لینک با کیفیت و دائمی دارید که با مشاوره سئو از سئوکاران حرفه ای بک اند سئو می توانید بهترین تصمیم را برای خرید ورودی گوگل در کسب و کار خود بگیرید.

خرید ورودی گوگل

خرید ورودی گوگل یکی از سخت کار های است که هر استراتژیست سئو که برای انجام پروژه های خود انجام می دهد حال بستگی به میزان سختی آن حوزه کاری دارد یعنی اگر حوزه پر رقابتی باشد می توان با استراتژی هدفمند برای افزابیش میزان ورودی کاربر از خدمات خرید ورودی گوگل در بک اند سئو استافده کنیم که این کار تنها باید توسط یک سئوکرا حرفه  ای انجام شود.

خرید بک لینک ارزان و دائمی

یکی از مواردی است که اکثر سئوکار ها به دنبال آن هستند خرید بک لینک ارزان و دائمی است. البته باید گفت که این کار باعث رشد تعداد بک لینک های صفحات سایت شما می شوند اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که گوگل دائما در حال آپدیت الگوریتم های خود است که بتواند به راحتی بک لینک های بی کیفیت و بی ارزش را شناسایی کند که در نهایت منجر به پنالتی شدن سایت خواهد شد. از نظر سئوکاران بک اند سئو پیشنهاد می شود به جای توجه به تعداد بک لینک، باید به کیفیت لینک ها بیشتر توجه کنید. هرچند مواردی وجود دارد که ممکن است در استراتژی شما تغییراتی را برای طبیعی جلوه دادن به گوگل پیاده سازی شود.

خرید بک لینک رایگان

برای خرید بک لینک رایگان می توانید به صورت مذاکره با شخص صاحب سایت مذاکره کنید و تبادل لینک داشته باشید که این روش بسیار زیاد برای سایت های هم حوزه توصیه می شود اما در ایران تبادل لینک رایگان بسیار سخت اتفاق می افتد ولی از نظر مشاوره سئو بک اند سئو این روش تاثیر بالای خواهد گذاشت. من پیمان تنگستانی در بک اند سئو برای ارائه این خدمات آماده هستم 

ساخت بک لینک رایگان

برای ساخت بک لینک رایگان روش های مختلفی وجود دارد  که یکی از رایج ترین روش ها لینکسازی در فروم های سایت ها است اما ساخت بک لینک رایگان به این معنا نیست که دیگر نیازی به هزینه کردن و خرید بک لینک قوی و با اعتبار نباشیم. نه! اما باید این کار را هم انجام داد تا اعتبار صفحه (DA) سایت به یک سطحی برسد و بعد از آن شروع به ایجاد یک برنامه لینک سازی ماهانه می کنیم. به عنوان مثال سایت خارجی  medium.com یکی از سایت های انگلیسی زبان برای ساخت خرید بک لینک رایگان است.

افزایش جستجوی گوگل

یکی از مهم ترین ملاک های الگوریتم های گوگل در رتبه بندی سایتها، میزان ورودی و نرخ کلیک سایت ها نسبت به رقبا است که درواقع شما براینکه بتوانید جایگاه خوبی در گوگل به دست بیاورید باید به دنبال راهی برای افزایش ورودی گوگل سایت خود باشید در نهایت بک اند سئو با چنین رویکردی برای مخاطبان خود خدمتی را ارائه کرده که به صورت کاملا رایگان ورودی ارگانیک به سایت خود سرازیر کند و از بودن در رتبه های برتر گوگل لذت ببرند.

خرید بازدید گوگل برای لینک های سایت یا رپورتاژ چه مزیتی برای ما دارد؟

خب در ابتدا باید بگویم که وبمستران سایت ها در قدم اول برای هر پروژه ی که دارند به دنبال راهی برای افزایش ورودی به سایت خود هستند که از این طریق بتوانند گام موٍثری را در این زمینه بردارند. افزایش ورودی گوگل از آن جهت اهمیت بالای دارد که باعث بهبود رتبه سایت و مقایسه با سایر رقبا می شود که از جمله بهترین راهکار موثر برای این کار خرید ورودی گوگل برای سایت خود است زیرا با این کار به گوگل به روش های می فهمانیم که سایت ما یا بهتره که بگیم صفحه ی که درحال حاضر در سایت ما در حال کراول کردن هستی دارای پارامترهای که در الگوریتم های خود بکار بردی است و این یعنی یک امتیاز مثبت برای سایت شما نسبت به سایر رقبا که از این امتیاز قافل هستند.

سوالات متداول

اگر به سوال شما در قسمت زیر پاسخ داده نشد، حتما از طریق تماس با کارشناسان بک اند سئو آن را مطرح بفرمایید.

در صورتی که شما تمامی فاکتورهای سئوی سایت را رعایت کنید و در هنگام ثبت سفارش نیز پارامترهای طبیعی بودن را رعایت کنید، ورودی گوگل نقش مفیدی را برای سایت شما ایفا می کند. دقت کنید که استفاده از ترکیب کلمه کلیدی + برند، می تواند به بهبود برندسازی سایت شما با آن کلمه کلیدی کمک کند.

بازدیدها در سیستم کلیک اول کاملا توسط کاربران واقعی انجام می شود که همه آن ها دارای IP معتبر و ایرانی هستند و تمامی آن ها از کامپیوتر و مرورگر خاص خود برای بازدیدها استفاده می کنند.

افزایش هرچه بیشتر ورودی گوگل، یکی از پارامترهای حساس برای گوگل به شمار می رود و یک شاخص مهم در مورد میزان محبوبیت سایت شما در میان دیگر نتایج می باشد. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ورودی گوگل، یک پارامتر جانبی بوده و باید همراه و گاهی اوقات بعد از سئو سایت مورد استفاده قرار بگیرد.

جدیدترین مقالات بک اند سئو

LSI keywords
آموزش سئوی محتوا

کلمات کلیدی LSI چیست؟

یکی از مهم ترین فرآیند سئو سایت، محتوا است و زمانیکه سئوکار ها محتوای سئو شده برای سایت ها فراهم