بک اند سئو

خدمات سئو محلی

[breadcrumb]

سئو محلی امروزه بسیار حائز اهمیت است بخاطر اینکه در نتایج گوگل در ابتدای صفحه نشان داده می شوند همچنین برای مشخص شدن موقعیت کسب و کار شما در نتایج گوگل برای مشتریان و افرادی که در محله یا استان شما به دنبال کسب و کارتان، خدمات یا محصولات شما هستند، انجام می‌شود.

خدمات سئو سایت - بک اند سئو
ویژگی سئو در اصفهان - بک اند سئو

مزایای استفاده از سئو محلی Local SEO

  1. اضافه کردن کسب و کار به نقشه سایت
  2. تغییر و به روزرسانی اطلاعات مکان شما در گوگل مپ
  3. نمایش لوکیشن شما در سرچ های گوگل مپ براساس دسته بندی
  4. نمایش سایت شما در سرچ های محلی برای حوزه های کاری شما

اضافه کردن کسب و کار به نقشه گوگل

با اضافه کردن آدرس شرکت یا وب‌سایت خود دسترسی راحت‌تر کاربران به کسب و کار شما در نقشه گوگل، ما کسب و کار شما را در گوگل ثبت خواهیم کرد.

نمایش لوکیشن شما در جستجوهای نقشه گوگل بر اساس دسته‌بندی

در هنگام جستجو شدن حوزه کاری مدنظر کاربران توسط آنها در گوگل مپ کسب و کارهای مشابه و فعال در آن حوزه بر روی نقشه گوگل ظاهر خواهد شد.

تغییر و بروزرسانی اطلاعات مکان شما در نقشه گوگل

با استفاده از خدمات سئو محلی بک اند سئو می‌توانید آدرس کسب و کار خود را بر روی نقشه گوگل تغییر دهید یا اطلاعات جدیدی را به نقشه گوگل خود اضافه کنید.

نمایش سایت شما در سرچ‌های محلی برای حوزه کاری شما

با انجام سئو محلی برای وبسایت شما، کسب و کارتان در جستجوهای مرتبطی که تا فاصله 8 کیلومتری از شما انجام شده باشد به نمایش درمی‌آید.

پلن خدمات سئو محلی Local SEO

اضافه کردن کسب و کار به گوگل مپ

رایگان

نمایش لوکیشن در سرچ های گوگل مپ

600 هزار تومان هر لوکیشن

سئو برای نمایش در نتایج سرچ های محلی در گوگل

800 هزار تومان هر لوکیشن

تغییر داده و لوکیشن کسب و کار شما در گوگل مپ

400 هزار تومان هر لوکیشن

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09392131683 تماس حاصل فرمایید.

منظور از خدمات سئو محلی چیست؟

سئو محلی روشی است برای بیزینس هایی که به دنبال بیشتر دیده شدن در موتورهای جستجو توسط کاربران، پوشش دادن مشتری‌های بیشتر و همچنین خواهان کسب درآمد بالاتر هستند. سئو محلی عملکرد نزدیکی با سئو معمولی دارد، تنها با این تفاوت که کسب و کار شما را برای محل جغرافیایی مدنظرتان بهینه سازی می‌کند. در نتیجه با استفاده از به کاربردن خدمات سئو محلی، جایگاه فعلی سایت خود را در گوگل ارتقاء دهید و کسب و کار خود را در معرض دید مخاطبان زیادی نمایان کنید که همین امر موجب جذب مشتریان زیاد برای کسب وکار خود خواهد شد.

یکی از مهم ترین وظایف مدیر سئو داشتن استراتژی سئو برای به نتیجه رساندن یک پروژه است که در سئو محلی و لینکسازی خارجی برای معرفی سایت به گوگل بسیار ارزشمند و موثر خواهد بود.

اهمیت سئو محلی

با استفاده از پیاده سازی خدمات سئو محلی (local seo) برای کسب و کارتان، مخاطبانی که به دنبال محصولات و خدمات سایت شما در محله خودشان هستند با این روش می توانند نزدیک ترین کسب و کار نسبت به خودشان را سرچ کنند تا به راحتی کاربران هدف زیادی را جذب خواهید کرد. به عنوان مثال اگر در خیابان آزادی فروشگاه شیرینی فروشی داشته باشید و می‌خواهید کاربرانی که کلمه “شیرینی فروشی” یا “شیرینی فروشی در آزادی” را جستجو کنند، وب‌سایت شما را در نتایج برتر گوگل مشاهده کنند، باید از تکنیک‌های سئو محلی در سئو سایت خود استفاده کنید.

موارد تاثیرگذار در سئو محلی

  • بهینه سازی برای کلمات کلیدی هدف

برای رتبه گرفتن در جستجوی محلی گوگل باید کلمات کلیدی تارگت خود را با توجه به موقعیت فعلی خود بهینه کنید و در صفحات سایت خود پخش کنید. به عنوان مثال اگر در اصفهان به دنبال آرایشگاه مردانه باشید و قصد دارید در نتایج جستجوهایی مانند “آرایشگاه در اصفهان” یا “آرایشگاه مردانه” در نتایج جستجو گوگل قرار بگیرید، باید متا تگ‌ها، محتوا و توضیح متای خود را با کلمات کلیدی هدف خود بهینه کنید. که این کار سئو در اصفهان نام برده می شود.

اگر قصد داشته باشید که محتوای سئو شده تولید کنید باید از خدمات سئو محتوا استفاده کنید تا از تمام قوانین گوگل محتوای شما بهره مند شود و در نتایج محلی دیده شوید.

برای این که در نتایج جستجو محلی گوگل بهتر دیده شوید، سئوکار حرفه ای در بک اند سئو صفحات هدفی که صرفا برای موقعیت محلی شما بهینه شده باشند را نیز ایجاد خواهند کرد. هدف قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط با مکان کسب و کار شما می‌تواند در نمایان شدن کسب و کار شما در جستجو های محلی کمک کند و مشتری‌ها بیشتری را به راحتی جذب سایت خود کنید.

  • لینک سازی محلی

لینک سازی محلی می‌تواند به بهبود خدمات سئوی‌ محلی شما و در معرض دید کاربران بیشتری کمک کند. برای این کار از سایر سایت های هم حوزه و با اعتبار بالا را برای سایت شما بک لینک خریداری می کنیم تا در سریعترین زمان ممکن رشد خوبی داشته باشید موتور جستجو گوگل برای رتبه بندی سایت‌ها، هم به تعداد بک لینک‌ها و هم کیفیت آن‌ها توجه به خصوصی دارد و به نسبت آن شما را در نتایج برتر گوگل قرار می دهد.

تاثیر سئو محلی برای گوگل در کسب و کار من

از زبان سئوکار حرفه ای بک اند سئو بخوانید که می گوید گوگل در کسب و کار من بسیار موثر واقع شده است و درآمد من را به طور شگفت انگیزی در عرض 2 سال رشد داده است و این که ثبت بیزینس من در گوگل بی نهایت مخاطبین زیادی را جذب خدمات من کرده است که تمام این موارد از سوی سئو در شاهین شهر رخ داده است. گوگل در کسب و کار من بسیار حائز اهمیت است چرا که با این تفاصیل توانستم مشتریان بسیار زیادی و هدفی را با کسب و کار خودم آشنا کنم. خدمات سئو محلی به شدت پیشنهاد می شود تا در ناحیه خودتان مخاطبین هدف را به خود جذب کنید.

سوالات متداول

اگر به سوال شما در قسمت زیر پاسخ داده نشد، حتما از طریق تماس با کارشناسان بک اند سئو آن را مطرح بفرمایید.

سئو محلی به این دلیل مهم است چراکه در سریعترین زمان می توان در نقشه موقعیت را یافت.

بک اند سئو در سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را به صورت رسمی در حوزه اینترنت استارت زده اما در سال ۱۳۹۷ به صورت پروژه ای برای کسب و کارها سپو محلی را انجام داده است.

بله. تخصص ما این است که بیزینس شما را در نتایچ گوگل نمایش دهیم تا در صدر گوگل دیده شوید.

جدیدترین مقالات بک اند سئو

LSI keywords
آموزش سئوی محتوا

کلمات کلیدی LSI چیست؟

یکی از مهم ترین فرآیند سئو سایت، محتوا است و زمانیکه سئوکار ها محتوای سئو شده برای سایت ها فراهم