بک اند سئو

افزایش سرعت سایت

[breadcrumb]

با استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت بک اندسئو، سرعت بارگذاری صفحات سایت خود را در دستگاه‌های مختلف افزایش دهید و تجربه کاربری عالی برای بازدیدکنندگان رقم بزنید. سرعت لود صفحات سایت شما تاثیر زیادی بر روی جابجایی و بهبود رتبه وب‌سایت شما در بین رتبه‌های برتر نتایج موتور جستجو دارد. در نتیجه افزایش سرعت سایت یکی از پارامترهای مهم خدمات سئو تکنیکال است که بهترین عملکرد را کاربر از وب گردی داشته باشد.

خدمات سئو سایت - بک اند سئو

عملیات بهینه سازی سرعت سایت

بهینه‌سازی ساختار کد نویسی

بهینه‌سازی کدهای CSS، JS، HTML

بهینه سازی تصاویر

کاهش حجم و ابعاد تصاویر صفحات سایت

کش کردن در مرورگر

فعال کردن قابلیت ذخیره کش صفحه در مرورگر

کاهش تعداد requests

کاهش تعداد درخواست‌های HTTP

لیست خدمات افزایش سرعت سایت

  • بهینه سازی ساختار کدنویسی
  • بهینه سازی تصاویر
  • کش کردن در مرورگر
  • فشرده سازی کدها

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09392131683 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره سئو

افزایش سرعت سایت چیست؟

با استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت، سرعت بارگذاری صفحات سایت خود را در پلتفرم های مختلف افزایش می دهیم و تجربه کاربری بهینه ی برای کاربران سایت خود رقم می زنید. سرعت بارگذاری صفحات سایت شما تاثیر به سزایی بر روی جا به جایی و بهبود رتبه سایت شما در بین رقبا در نتایج موتور جستجو گوگل به همراه خواهد داشت.

چگونه سرعت سایت را افزایش دهیم؟

پایین بودن سرعت سایت می‌تواند از ورود کاربران به سایت جلوگیری کند، و این به معنی این است که کاربران با خدمات و محصولات کسب و کار شما آشنا نخواهند شد، اما ما در بک اند سئو از افرادی متخصص‌ برای ارائه خدمات افزایش سرعت سایت به شما کمک می‌کنند تا سرعت بارگذاری صفحات سایت شما را بهبود ببخشند.

چرا استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت امری مهم است؟

نکته ی مهمی که توسط اکثر وب‌مسترها اهمیت داده نمی شود، بهینه سازی سرعت سایت است. امروزه استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت بر روی سئو سایت بسیار تاثیر گذار است. پایین بودن سرعت لود صفحات سایت، باعث ایجاد تجربه کاربری ضعیف، کاهش رتبه بندی در نتایج گوگل خواهد شد. اغلب کاربران در سطح اینترنت، در زمان بارگذاری صفحه سایت حتی 3 ثانیه هم صبر نمی‌کنند و در صورت بارگذاری نشدن سایت به سایت دیگری مراجعه خواهند کرد. برای تست کردن افزایش سرعت سایت می توان از دو ابزار بسیار مهم و رایج که امروزه بسیار توسط سئوکار ان حرفه ای استفاده می شود:

ابزار google page speed که این ابزار توسط شرکت گوگل ارائه شده است و بسیار دقیق مشکلات را به وب مسترها نمایش می دهد و دیگری ابزار gtmetrix است که به تازگی هسته سایت  برای آنالیز سایت را بروزرسانی کرده است تا دقیق تر اطلاعات را به ما بدهد که به لایت هاوس (Light House) معروف است

سوالات متداول

اگر به سوال شما در قسمت زیر پاسخ داده نشد، حتما از طریق تماس با کارشناسان بک اند سئو آن را مطرح بفرمایید.

ما در بک اند سئو آماده ارائه خدماتی برای بهتر دیده شدن بیزینس شما در کنارتان هستیم.

هزینه سئو سایت وردپرسی بسته به وضعیت وب سایت شما، متغیر خواهد بود.

جدیدترین مقالات بک اند سئو

LSI keywords
آموزش سئوی محتوا

کلمات کلیدی LSI چیست؟

یکی از مهم ترین فرآیند سئو سایت، محتوا است و زمانیکه سئوکار ها محتوای سئو شده برای سایت ها فراهم