[breadcrumb]

آموزش سئو - بک اند سئو

آموزش سئو رایگان

  • هدف اول: آشنایی با اصول استراتژی سئو
  • هدف دوم: تولید محتوای با کیفیت 
  • هدف سوم: لینکسازی داخلی Onpage-SEO
  • هدف چهارم: لینکسازی خارجی Offpage-SEO
  • هدف پنجم: آموزش کار با ابزار اسکریمینگ فراگ
  • هدف ششم: آشنایی با ابزارهای کاربردی سئو

آموزش سئو رایگان از پایه تا حرفه ای

آموزش سئو رایگان در شروع کار شاید سخت و پیچیده به نظر برسد اما تسلط پیدا کردن به این حوزه و فعالیت داشتن امری کاملا شدنی و قابل انجام برای هرکس خواهد بود پس در نتیجه تنها راه برای شروع قدم اول پیدا کردن بهترین منابع برای شروع یادگیری سئو است؛ زیرا خود من برای شروع آموزش سئو دوره های بسیار زیادی از اساتید ایرانی و خارجی زبان را تماشا و نکته برداری کردم و این کار شاید باعث تقویت علم من شده اما زمان بسیار زیادی را از عمرم سپری کردم تا بتوانم مفهوم سئو را کامل درک بکنم و در این راه موفق شوم.

سئو چیست؟

سئو یا seo که مخفف کلمه Search Engine Optimize است امروزه بسیار در بین افراد شنیده می شود که به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو بوده که شاید سوال بپرسید که این یعنی چه؟! آفرین خوب سوالی پرسیدید باید بگویم که اگر شما صاحب یک کسب و کار باشید یا قصد دارید که آموزش سئو رایگان را از بک اند سئو فرا گیرید، بهتر است اول این را بدانید که اگر سئوکاری در این وسط نباشد کار برای هر دو سمت بسیار سخت می شود.

خیلی سخت درسته.! ولی باور کنید بسیار راحته.! اگر شما علم سئو را بدانید بدین معناست که شما با موتورهای جستجو گوگل که ربات هستند همکار و به نوعی با این ربات ها در حال کار کردن هستید اکنون سوال پیش آمده در ذهن شما این است که چگونه؟؟ خب اگر یک کسب و کاری سایت داشته باشد و شما دانش کافی از سئو برخوردار باشید به راحتی می توانید با پیاده سازی ترفندهای آن سایت را در بین رقبا و سایت های موجود در نتایج گوگل بالا بیاورید و قدرت سئو اینجاست که معنا پیدا می کند.!!

آموزش سئو رایگان به زبان ساده چیست؟

یادگیری سئو در شروع کار شاید سخت و پیچیده به نظر برسد اما تسلط پیدا کردن به این حوزه و فعالیت داشتن امری کاملا شدنی و قابل انجام برای هرکس خواهد بود پس در نتیجه تنها راه برای شروع قدم اول پیدا کردن بهترین منابع برای شروع یادگیری است؛ زیرا خود من برای شروع آموزش سئو رایگان دوره های بسیار زیادی از اساتید ایرانی و خارجی زبان را تماشا و نکته برداری کردم و این کار شاید باعث تقویت علم من شده اما زمان بسیار زیادی را از عمرم سپری کردم تا بتوانم مفهوم سئو را کامل درک بکنم و در این راه موفق شوم.

آموزش سئو صفر تا صد

این محتوای آموزشی حاصل آزمون و خطاهای ست که من پیمان تنگستانی بابتش سوخت دادم و برای هر بند پاراگرافی که به صورت دلی و آنچه که طی این سال ها آموختم نوشته ام که بر اساس استانداردهای گوگل و تکنیک های حرفه ای برای بهینه سازی سایت در سال 2022 نوشته شده است هدف ما در بک اند سئو این است که شما آموزش سئو صفر تا صد را به صورت مفهومی متوجه شوید.

یادگیری سئو به صورت رایگان واقعا آسان است اما چیزی که مهم است برای اجرای تکنیک های سئو، اینکه چه موقع چه حرکتی رو چطوری پیاده سازی کنیم تا بهترین نتیجه را بگیرید ما در بک اند سئو تلاش کرده ایم که آموزش سئو صفر تا صد را برای افرادی طراحی شده که به تازگی با مباحث سئو آشنا شده اند و قصد دارند که آینده شغلی خود را با سئو تضمین کنند و تبدیل به فرد متخصص سئو در ایران شوند.

آموزش سئو به زبان ساده